ما هنرمندانی حرفه ای هستیم!

امروزه رابطه ی بین علم پزشکی و هنر بر هیچکس پوشیده نیست. ما هم از این قانون مستثنی نیستیم و مانند هنرمندانی چیره دست، آثار هنری جاندار خلق می کنیم.

ما پزشکانی حرفه ای هستیم!

کادر میکروکلینیک تهران از پزشکانی مجرب و بین المللی تشکیل شده است که مطابق با استانداردهای روز دنیا، انواع خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما ارائه می کنیم.

با ارزش ترین سرمایه های ما، مشتریان ما هستند!

Renowned Specialists in Plastic Surgery!

کیفیت بی نظیر خدمات ارائه شده در میکروکلینیک تهران !

مشتریان ما، بهترین گواه برای اثبات چنین ادعای بزرگی هستند. کلیه ی خدمات ارائه شده در میکروکلینیک تهران ، بر اساس استانداردهای روز دنیا، بهترین مواد مصرفی و با نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشند.

همراه با آخرین متدهای روز دنیا

ما در میکروکلینیک تهران با بهره گیری از پزشکانی مجرب و بین المللی و همچنین جدیدترین دستگاه های موجود در امور پوست، مو و زیبایی، خدمات زیبایی را با جدیدترین متدها به بهترین و اثربخش ترین نحو ممکن ارائه می کنیم.

خدمات محبوب ما به انتخاب مشتریان

در این مرکز کلیه خدمات زیبایی ارائه میگردد؛ در زیر محبوبترین خدمات ارائه شده در این مرکز به انتخاب مشتریان گرامی را مشاهده کنید:

Facial Procedures

هایفوتراپی (RF)

هایفوتراپی جهت جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت به کمک امواج اولتراسوند انجام میشود ؛ این امواج در نقاط و عمق پوست ایجاد گرما موضعی کرده و به تخریب کلاژن های قدیمی و بازسازی کلاژن جدید اقدام می کند.

Skin Peels

تزریق فیلر (ژل)

تزریق فیلر (ژل) کاربردهای بسیاری دارد که از مهم ترین های آنان می توان به حجم دهی گونه، زاویه سازی فک و چانه، حجم دهی لب، خط خنده، زیر چشم و بینی اشاره کرد. فیلر باعث می شود که پوستی صاف تر و جوانتر داشته باشید.

PRP

پی آر پی

پی آر پی روشی نوین برای درمان ریزش مو با استفاده از فاکتور رشد موجود در پلاکت خون شخص میباشد. برای اینکار فاکتور رشد پلاکتها جداسازی شده به پوست سر تزریق میگردد و موجب درمان ریزش و کم پشتی موی سر میگردد.

بوتاکس

موارد کاربرد بوتاکس چیست؟  از بین بردن خطوط اخم (بین دو ابرو) ، از بین بردن خطوط افقی پیشانی، چین و چروک های کنار چشم ، چین و چروک های گردن ، از بین بردن خطوط خنده. با هر بار تزریق بوتاکس چروک ها کمرنگ می شود.

بخشی از خدمات جانبی میکروکلینیک تهران:

آغوش گرم ما!

میکروکلینیک تهران، تنها جایی برای انجام کارهای پزشکی نیست!!! در این مرکز ضمن پذیرایی گرم و دوستانه، از امکاناتی همچون اینترنت پرسرعت رایگان و اسنپ در مسیر برگشت برخوردار می شوید!

مشاوره رایگان با متخصصان

مشاوره با متخصصان ما کاملاً رایگان می باشد! فقط کافیست روی گزینه ی پشتیبانی آنلاین (لوگوی کلینیک در سمت چپ صفحه ) کلیک کنید تا پاسخ سوالات شما در اسرع وقت، برایتان ارسال شود.

دریافت نوبت آنلاین

با مراجعه به صفحه ی دریافت نوبت، دیگر نیازی به تماس تلفنی و یا حضور در مطب برای دریافت نوبت نیست! تمامی اطلاعات لازم به صورت آنلاین از شما گرفته شده و در سیستم ما ثبت می شود.

بوتاکس صورت

با جابجا کردن نشانگر، تفاوت بین قبل از انجام تزریق بوتاکس و بعد از آن را مشاهده کنید.

after

سوال متداول:

شاید برای بعضی از افراد این سوال پیش بیاید که اگر تزریق بوتاکس در دوره های تعیین شده تکرار نشود آیا پوست از حالت قبل بدتر خواهد شد؟ در جواب این سوال باید گفت خیر. در صورت عدم تمدید بوتاکس، پوست فقط به حالت قبل بر خواهد گشت و حتی امکان دارد پس از چند مرتبه تزریق، مقداری از چین و چروک ها کمرنگ تر هم شوند.

اثرات بوتاکس بسته به تزریقات قبلی بین ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد و به طور متوسط هر ۳ تا ۶ ماه یکبار باید تجدید شود.