تزریق فیلر (ژل) و زاویه سازی

خانه تزریق فیلر (ژل) و زاویه سازی
تزریق فیلر (ژل) و زاویه سازی

تزریق فیلر

ظاهر پوست سالم به علت وجود اسید هیالورونیک می باشد. پوست نوزادان مملو از اسید هیالورونیک است به همین دلیل بسیار با طراوت به نظر می رسد.

با افزایش سن، سطوح اسید هیالورونیک طبیعی در پوست تحت تاثیر گذشت زمان، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و دیگر عوامل محیطی کاهش می یابد.

در واقع، می توانیم پیری پوست را به عنوان از دست دادن اسید هیالورونیک تعریف کنیم. نتیجه این کاهش، ایجاد خطوط، شیارها و چین و چروک های پوست است.

ژل های تزریقی همان اسید هیالورونیک هستند که می تواند برای رفع چین و چروک، افزایش حجم لب ، گونه گذاری و زاویه سازی فک استفاده شوند.

محاسن تزریق فیلر:

۱- تزریق فیلر و پرکننده های بافتی سریع انجام می شود و حداکثر به استفاده از یک بی حسی موضعی نیاز دارند.
۲- در تزریق فیلر نتایج فوری مشخص می شوند.
۳- تزریق فیلر نتایج تقریباً نامحسوسی ایجاد می کند که می تواند انتظارات شما را از تغییر برآورده نماید.

ژل ها (فیلرها) ، مواد تولید شده بصورت مصنوعی هستند که برای اضافه کردن حجم، تغییر در حاشیه های صورت و پرکردن چین و چروک ها استفاده می شوند.
نواحی معمول که در آنها از تزریق فیلر و ژل استفاده می شود شامل گردن، صورت و دست ها هستند که باعث ایجاد ظاهر پرتر، صاف تر و جوان تر در فرد می شوند.
هر چند همه فیلرها به فرم ژل تولید نمی شوند ولی بدلیل اینکه اکثر مردم استفاده از این دسته مواد را بعنوان تزریق فیلر می شناسند، در اینجا از این عنوان استفاده می شود.
فیلرها در دسته پرطرفدارترین اعمال زیبایی هستند چرا که نتایج استفاده از آنها فوری مشخص می شود، خطرات کمی دارد و روند نقاهت و بهبودی آنها بسیار سریع است.

البته کار خطرناکی است واحتمال عفونت و واکنشهای التهابی وجود دارد و آنوقت باید مبالغ هنگفتی روصرف رفع مشکل هزینه کنید؛ بهمین دلیل یا انجام ندهید یا از مواد باکیفیت استفاده کنید.

میکروکلینیک تهران جزء معدود کلینیکهای عاری از مواد چینی است. 

تزریق فیلر (ژل) و زاویه سازی-میکروکلینیک
زاویه سازی فک با تزریق فیلر-میکروکلینیک

زاویه سازی فک

زاویه سازی فک قطعا یکی از پرطرفدارترین اعمال زیبایی است که امروزه در بسیاری از کلینیکهای زیبایی انجام میشود؛اما نکته‌‌ی قابل توجه اینکه اولا از مواد درجه یک استفاده شود ثانیا کاملا طبیعی انجام شود چرا که زاویه فک طبیعی، نشانه ی جوانی و کشیدگی پوست است.
یکی از فیلر های بینظیر برای انجام اینکار ، فیلر الانسه است که علاوه برحجم دهی،کلاژن سازی هم میکند که این امر در سنین بالای ۳۰سال حائزاهمیت است؛ از طرفی باتوجه به ماندگاری بالا (گاهی تا ۴سال)،باوجود قیمت بالای آن،درنهایت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌ هم هست.

در یک زاویه فک معمولی حداقل ۳سی‌سی فیلر مورد نیاز است اما برای رسیدن به نتایج بهتر ممکن است ۶-۷ سی‌سی ژل استفاده شود.

حجم دهی چانه هم بعنوان مکمل زاویه فک دربرخی بیماران لازم است که آنهم حدود ۲سی سی فیلر نیاز دارد؛ پس یک زاویه فک کامل حجم زیادی ژل نیاز دارد که متاسفانه بخاطر هزینه بالا،بسیاری از کلینیکها به مواد بی کیفیت چینی پناه می‌آورند.

زاویه سازی فک را به متخصصش بسپارید !

زاویه سازی فک معمولا خیلی خیلی میتواند به زیبایی فرد کمک کند و میتواند بسیار بسیار نچرال باشد . معمولا فیلر هایی که در زاویه و در گونه تزریق میشود به صورت عمقی انجام میشود بنابراین بسیار طبیعی است چون در حقیقت آن فیلر نیست که ما لمس می کنیم یا میبینیم.

فیلر به صورت عمقی و گاها در استخوان تزریق میشود و عضلات و پوست فرد را به بیرون میراند و به صورت برجستگی نشان میدهد به همین دلیل بسیار طبیعی و معمولا قابل تشخیص نیست مگر اینکه حجم خیلی زیادی فیلر تزریق شود .

چرا تزریق فیلر را پیشنهاد میکنیم؟

معمولا ما پیشنهادمون به همه ی آدما تزریق فیلر است به چند تا دلیل : زاویه سازی فک و کانتورینگ صورت را انجام بدهند چون صورتشون خیلی شیک تر میشود و دوم اینکه واقعا یک کار جوانسازی و جلوگیری از افتادگی پوست محسوب می شود ولی اگر ترس دارید که خیلی غیر طبیعی بشود که ترس درستی هم هست. اگر مقدار تزریق مقدار درستی باشد به هیچ عنوان غیر طبیعی نخواهد شد و در کل فیلر هایی که ما تزریق میکنیم چون جنسشون هیرونیک اسید هستند یک آبرسانی و جوانسازی را در زیر پوست را هم انجام می دهند به همین دلیل بافت سازی هم اتفاق میفتد که این اتفاق بسیار خوب و مفیدی برای پوست است پس فیلر ها به خصوص فیلر های امروزه که جنسشون هیرونیک اسید هستند نه تنها برای پوست مضر نیستند بلکه بسیار مفید هم هستند.

بعد از تزریق فیلر چه اتفاقی می افتد؟

جالبتر اینکه حتما شنیدید که مثلا فیلر لب تزریق میکند بعد از مدتی انگار بافت لب بزرگتر و بیشتر شده ، دلیلش این است که بافت سازی و کلاژن سازی اتفاق افتاده و در جاهای دیگر هم این اتفاق می افتد.

خدمات میکروکلینیک

ساعات کاری

شنبه - سه شنبه 8.00 – 18.00
چهارشنبه 9.00 – 17.00
پنج شنبه 9.00 – 15.00
جمعه تعطیل

تماس سریع

  • Address جردن – خیابان ارمغان غربی – نرسیده به خیابان ولیعصر – مجتمع رز (پلاک ۶۴) – طبقه ی پنجم – واحد ۱۳
  • Phone 02122054152